Podróże

Najlepsze blogi podróżnicze według On the Way

30 marca, 2019

1. Adamant Wanderer

http://www.adamantwanderer.com/

Ulę śledzę niemalże od początku istnienia jej bloga. To niezwykle inspirujące patrzeć jak się rozwija i odwiedza kolejne zakątki świata. Dostarcza przy tym niezwykłych doznań estetycznych poprzez swoje zdjęcia. A do tego serwuje nam nietuzinkowe dania! Najbardziej jednak cenię Ulę za swoje podejście do świata i wartości, które prezentuje.

2. Marcin Wesołowski

https://wesolowski.co/

To przykład bloga, którego świetnie się czyta. Kunsztu pisarstwa nie jeden bloger mógłby mu pozazdrościć, a do tego opisuje miejsca w sposób, o którym nawet byśmy nie pomyśleli, dostarczjąc nam przy tym praktycznym informacji. I te zdjęcia!

3. Czas na wywczas

https://czasnawywczas.pl/

Tego bloga śledże od stosunkowo niedawna, alejuz od pierwszego wejrzenia wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Autorzy poruszają szeroko pojęty temat efektywnego podróżowania tak, by czerpać z wyjazdów jak najwięcej, nie nadszarpując przy tym budżetu. 

4. Ice Story

http://icestory.pl/

Idealna lektura dla fanów Islandii. Autorzy bloga w niezwykły sposób opowiadają o krainie lodu i ognia łacząc ciekawe historie z niezwykłą wrażliwością na przyrodę, ludzi czy otaczające ich zjawiska. Świetny przykład bloga, który specjalizuje się w konkretnym regionie świata.

5. Znaj Kraj

https://www.znajkraj.pl/

Wśród gąszcza blogów o podróżach po świecie, znaleźć można także perełki opisujące nasz kraj. Przykład jest właśnie ten blog. Autor jest prawidzwym fanem rowerów i zwiedza na nich co się da! A jeśli się nie da, to też to zwiedzi. Prawdziwa gratka dla fanów rowerowego zwiedzania,

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply